budapesti ugyvedi iroda munkajog legjobb

Ügyvédi irodánk ügyvédjelölteket keres

Legyen a tagja egy olyan csapatnak:
  • amely elkötelezett, kiemelkedő szaktudással és nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező ügyvédekkel dolgozik
  • amely ügyfeleinek egyszerű jogi tanácsadás helyett komplex, egyéni igényeikre szabott jogi megoldásokat kínál
  • amely számos prominens nemzetközi szakmai szövetség - Ius Laboris – tagja, és amely világszerte a legjobb jogi szakértőkkel működik együtt
  • ahol aktív résztvevője lehet több jogterületet érintő, összetett megoldásokat igénylő ügyeknek
  • ahol széleskörű tapasztalatokat szerezhet a társasági jog, gyógyszer- és egészségügyi jog, munkajog és a kereskedelmi jog területén
  • ahol szakmai továbbképzésre és külföldi tapasztalatszerzésre egyaránt lehetőségek kaphat
  • ahol módja van az üzleti látásmód és speciális ügyvédi munkamódszerek, tanácsadási know-how elsajátítására.

buy zopiclone here

Főbb feladatok, munkák:
  • ügyvédek munkájának támogatása
  • peres eljárásokban jogi képviselet ellátása bíróságok, más hatóságok előtt
  • szerződések, bírósági beadványok, jogi állásfoglalások, jogi vélemények, egyéb okiratok szerkesztése
  • jogszabálykutatás, előkészítés folyamatban lévő ügyekben
  • jogi adminisztráció, kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • legalább „cum laude" minősítésű diploma
  • magas szintű angol szakmai nyelvtudás (írásban és szóban)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • minimum egy éves ügyvédi irodában szerzett gyakorlat gazdasági jogi területen, vagy
  • egyetem alatt ügyvédi irodai gyakorlat
  • külföldön folytatott tanulmányok
  • más idegen nyelvek (német, francia) ismerete
Amit kínálunk:
  • több jogterületet érintő, összetett megoldásokat igénylő ügyletekben való aktív részvétel
  • széleskörű tapasztalatok és lehetőségek a gyógyszer és egészségügyi jog, munkajog és a kereskedelmi jog területén
  • nemzetközi hálózati tagságokkal járó előnyök, külföldi tapasztalatszerzés
  • szakmai továbbképzés
  • üzleti látásmód és speciális ügyvédi munkamódszerek, tanácsadási know-how elsajátításának lehetősége

Kérjük pályázata elküldését megelőzően olvassa el az alábbi linkről elérhető adatvédelmi tájékoztatónkat, és pályázata elküldésével az abban foglaltakat tudomásul veszi és adatai kezeléséhez hozzájárulását adja.

CLV Partners karrier
További információk
ÉRTEM